NaslovnaInformativna djelatnostIzdavačka djelatnostWeb stranicaPastoral u medijimaFotogalerijeVideoAudioProjektiKontakt

Fotogalerije

Hrvatska katolička misija u Winnipegu proslavila 50. obljetnicu postojanja, nastupio i "Nonet Donum" iz Varaždina

Slika Hrvatska katolička misija u Winnipegu proslavila je proteklog vikenda svoju 50. obljetnicu postojanja te 44. godišnjicu izgradnje i posvete crkve sv. Nikole Tavelića, a nastupio je i varaždinski "Nonet Donum"
Pripadajuća stranica: Hrvatska katolička misija u Winnipegu proslavila 50. obljetnicu, gostovao i "Nonet Donum" iz Varaždina