Festival Zlatna harfa u Margečanu

MARGEČAN, 13. 5. 2017.
Više od 600 djece iz župa Margečan, Kloštra Podravskog, Ludbrega, Čakovca, Šenkovca, Podravskih Sesveta, Pitomače, Svetog Ilije, Selnice, Sračinca, Kneginca, Male Subotice, Preloga, Cirkovljana, Kotoribe, Vratišinca, Kalinovca i Varaždina sudjelovat će na 18. Zlatnoj harfi Varaždinske biskupije.

Ovogodišnji festival biti će 13. svibnja u župi Margečan, a započinje euharistijskim slavljem u 9 sati.

Tradicionalni je ovo susret dječjih zborova Varaždinske biskupije u organizaciji biskupijskog Ureda za crkvenu glazbu i njezinog predstojnika mo. Anđelka Igreca te župe domaćina. Ove godine to je župa Margečan predvođena župnikom vlč. Alojzijem Pakracom i voditeljicom dječjeg zbora Antonijom Puček.