Međužupanijsko natjecanje iz vjeronauka

Međužupanijsko natjecanje iz vjeronaukaVARAŽDIN, 2. 3. 2017.
Međužupanijska razina natjecanja iz vjeronauka u Varaždinskoj biskupiji održat će se u četvrtak 2. ožujka 2017. godine s početkom u 10.00 sati.

Natjecanje za osnovne škole biti će u prostorijama V. OŠ Varaždin, Frana Kurelca 11/1, Varaždin, dok će se srednjoškolci natjecati u prostorijama Graditeljske, prirodoslovne i rudarske škole Varaždin, Hallerova aleja 3, Varaždin.

Ekipe koje će osvojiti prva mjesta izborit će pravo sudjelovanja i predstavljanja Varaždinske biskupije na državnoj razini natjecanja, koje će se održati od srijede do petka, 5. - 7. travnja 2017. godine u hotelu Top Terma Topusko, na području Sisačke biskupije. Tema ovogodišnje vjeronaučne olimipijade je Misijska djelatnost Crkve.

Katehetski ured već tradicionalno uoči odlaska na državnu razinu natjecanja priređuje svečani prijem kod biskupa Mrzljaka za članove triju najboljih ekipa te jednodnevno nagradno putovanje za pet najboljih ekipa osnovnih i srednjih škola.

Škole koje su stekle pravo sudjelovanja na Međužupanijskoj razini natjecanja prema ključu bodovnog  praga (60% riješenosti testa - OŠ; 40% riješenosti testa - SŠ):

OSNOVNA ŠKOLA

1.    OŠ Trnovec