Tribine “Njegove nas rane iscijeliše” Inicijative “40 dana za život” u Koprivnici i Čakovcu

KOPRIVNICA / ČAKOVEC, 21. i 22. 9. 2018.
Inicijativa “40 dana za život” poziva zainteresirane na tribine “Njegove nas rane iscijeliše”. Tribine će biti održane u petak 21. rujna u 20 sati u Pastoralnom centru bl. Alojzija Stepinca u Koprivnici te idući dan, u subotu 22. rujna, u 19,30 sati u Katoličkom domu u Čakovcu.

Tribini u Koprivnici prethodit će klanjanje Presvetom Oltarskom Sakramentu u 18 sati te sveta misa u 19 sati u župnoj crkvi bl. Alojzija Stepinca. Čakovečkoj će tribini prethoditi sveta misa u 18,30 sati u župnoj crkvi svetog Nikole biskupa.

Gošća tribina bit će Lidija Dugan, provoditeljica programa “Oprostom oslobođene”, a kako je tribina posvećena postabortivnom sindromu, u Čakovcu će se tribini pridružiti Vedran Politeo, voditelj Inicijative “40 dana za život” za grad Zagreb, koji će izreći svoje svjedočanstvo.