Biskup Mrzljak u Koprivnici krstio dvoje djece mnogočlanih obitelji

Biskup Mrzljak u Koprivnici krstio dvoje djece mnogočlanih obiteljiKOPRIVNICA, 26. 11. 2017.
Na svetkovinu Krista Kralja svega stvorenja, 26. studenoga 2017. godine, varaždinski biskup Josip Mrzljak predvodio je u Koprivnici dva misna slavlja tijekom kojih je krstio djecu mnogočlanih obitelji.

Tijekom misnog slavlja u župnoj crkvi sv. Antuna Padovanskog, biskup Mrzljak krstio je Mariju Faustinu Kovačević, šesto dijete u obitelji Ivice i Katarine r. Gregl.

Tijekom mise poldanjice u župi bl. Alojzija Stepinca, biskup je podijelio sakrament krštenja Mihaelu Koštariću, petom djetetu u obitelji Miroslava i Irene Celiščak-Koštarić.

Biskup Mrzljak izrazio je radost zbog svog dolaska u Koprivnicu kako bi podijelio sakrament krštenja djeci iz mnogočlanih obitelji. Znak je to da se Kraljevstvo Božje širi i raste te da će se, prema obećanju roditelja i kumova, širiti i rasti po životima novokrštenikâ.

Nikola Tomašević