Jesensko sakupljanje hrane i novčanih priloga za potrebe Caritasa u Župi Sveti Martin na MuriSVETI MARTIN NA MURI, 21. 10. 2019.
U ponedjeljak 21. listopada u organizaciji župnog Caritasa Župe Svetog Martina na Muri održano je jesensko sakupljanje hrane i novčanih priloga. Djelatnici Caritasa i njihovi suradnici obilazili su mjesta na području župe i prikupljali hranu i novčane priloge. Uz hranu se sakupilo 13.500 kuna, od čega je 5.000 kuna preusmjereno za potrebe Caritasove Pučke kuhinje u Varaždinu.

U ime Caritasa i svih onih kojima će ta pomoć biti proslijeđena iskreno hvala, poručio je župnik Ivan Herceg.

svetimartin-zupa.com