Ovogodišnja Zlatna harfa bit će u župi Margečan

Ovogodišnja Zlatna harfa bit će u župi MargečanVARAŽDIN, 14. 3. 2017.

U tijeku su pripreme za ovogodišnju Zlatnu harfu - susret dječjih zborova Varaždinske biskupije. Domaćin ovogodišnje Zlatne harfe bit će župa Margečan predvođena župnikom vlč. Alojzijem Pakracom i voditeljicom dječjeg zbora Antonijom Puček.

Ovogodišnja Zlatna harfa održat će se 13. svibnja, a započinje euharistijskim slavljem u 9 sati.

Organizatori su dobrano prionuli poslu jer se ove godine očekuje rekordan broj sudionika – više od 600 djece iz župa Margečan, Kloštra Podravskog, Ludbrega, sv. Nikole i sv. Antuna Padovanskog iz Čakovca, Šenkovca, Podravskih Sesveta, Pitomače, Svetog Ilije, Selnice, Sračinca, Kneginca, Male Subotice, Preloga i Cirkovljana, Kotoribe, Vratišinca, sv. Nikole iz Varaždina, Kalinovca, te iz Katoličke osnovne škole sv. Uršule u Varaždinu. Ovogodišnji susret, kojeg organizira biskupijski Ured za crkvenu glazbu s voditeljem mo. Anđelkom Igrecom, okuplja zborove sa zajedničkom temom poslanja.