Sportske igre Hrvatske zajednice bračnih susreta Sjeverne regije u Župi svetog Vida u PitomačiPITOMAČA, 31. 8. 2019.
Zajednica bračnih susreta Sjeverne regije na druženju i sportskim susretima okuplja se svake godine. Ovoga puta u Župi sv. Vida u Pitomači, u subotu 31. kolovoza, gdje je domaćin bio župnik vlč. Ivica Puškadija. Okupilo se 15-ak bračnih parova s djecom iz Pitomače, Gole, Koprivnice i Međimurja.

Župnik Puškadija je nakon srdačnog dočeka predslavio svetu misu. Nakon euharistijskog slavlja krenulo je druženje i igra. Sudionici su bili podijeljeni u četiri ekipe uz mnogo zanimljivih igara: bacanje kolutova, labirint, trčanje sa štapom, provlačenje, nošenje loptice na žlici. Bilo je veoma veselo sudjelovati, ali i bodriti naše ekipe.

Svi parovi i djeca dali su svoj doprinos zajedničkom druženju te su veseli, ispunjeni i osnaženi blagoslovom zajedništva krenuli svojim kućama. Kako doznajemo u Hrvatskoj zajednici bračnih susreta, svi radosno iščekuju ponovno okupljanje sljedeće godine.

Rosana Toplek