Natječaj 2016/2017

ZAKLADA “Profesor dr. Josip Sabol”
Pavlinska 4, 42000 Varaždin – HRVATSKA
telefon: 042/314 150, fax: 042/314 169

Žiro račun/IBAN: HR3723400091110665956
Privredna banka Zagreb

Natječaj za dodjelu novčane pomoći i stipendija Zaklade »Profesor dr. Josip Sabol«

Zaklada "Profesor dr. Josip Sabol " raspisuje natječaj za dodjelu novčane pomoći i stipendija za školovanje djece i mladih te stipendiranje studenata čije su obitelji slabijeg imovinskog stanja u školskoj godini 2016./2017.

Pravo sudjelovanja u natječaju imaju roditelji djece s područja Varaždinske biskupije, a slabijeg su imovinskog stanja, koja studiraju na studijima sveučilišta, veleučilišta i visokih učilišta u Republici Hrvatskoj.

Pravo na dodjelu novčane pomoći ili stipendije Zaklade imaju:

Redovni studenti na preddiplomskom i diplomskom studiju na hrvatskim sveučilištima koji nisu stariji od 25 godina i ako:
  • nisu, osim iz opravdanih razloga, ponavljali godinu studija
  • nisu apsolventi ni maturanti
  • imaju hrvatsko državljanstvo.

Natječaj je otvoren od 11. do 21. listopada 2016. godine.

Potrebno je priložiti slijedeću dokumentaciju (u preslikama):

1. Obračun plaće/zadnji odrezak mirovine za oca
  2. Obračun plaće/zadnji odrezak mirovine za majku
  3. Rješenje o socijalnoj pomoći
  4. Rješenje o dječjem doplatku
  5. Zadnja doznaka za naknadu Zavoda za zapošljavanje za mjesec kolovoz 2014. godine.
  6. Zadnji odrezak o iznosu obiteljske mirovine
  7. Potvrda Centra za socijalnu pomoć o nekorištenju njihovih primanja
  8. Potvrda studentskog doma za troškove smještaja
  9. Potvrda učilišta/fakulteta o upisu
  10. Preporuka župnika u mjestu stanovanja - OBAVEZNO

Molbe s prilozima uručuju se na adresi Zaklade ili šalju poštom preporučeno na adresu: Zaklada "Profesor dr. Josip Sabol", Pavlinska 4, 42000 Varaždin - s naznakom "Povjerenstvo za natječaj".

Dodatne obavijesti mogu se, dobiti radnim danom od 8,00 do 16,00 sati kod g. Vladimira Cesara, tajnika Zaklade, na telefon 042/314 150.

NAPOMENA:
Obavezno popuniti sve tražene podatke i dostaviti potrebnu dokumentaciju u svrhu javljanja na natječaj. U slučaju nepotpunog ispunjavanja ili nedostavljanja dokumentacije, nećemo moći rješavati molbu.