Cjelonoćno klanjanje Presvetom uoči nove jesenske kampanje inicijative "40 dana za život"VARAŽDIN, 19. - 20. 9. 2020.
Uskoro započinje nova, jesenska molitvena kampanja inicijative "40 dana za život", a uoči svake kampanje Inicijativa i Udruga Betlehem Varaždin organiziraju cjelonoćno klanjanje Presvetom Oltarskom Sakramentu.

Ovog puta klanjaje će početi u subotu 19. rujna nakon večernje svete mise u 19 sati i trajat će do nedjeljne jutarnje mise 20. rujna u 7 sati, kao i uvijek, u kapucinskoj crkvi Presvetog Trojstva u Varaždinu.

Tijekom bdjenja molit će se, između ostalog, na nakanu za nerođene, njihove roditelje, obitelj, medicinsko osoblje i sve one koji sudjeluju u procesu rađanja, kao i za sve ostale potrebe duha, duše i tijela.