Molitva sv. Josipu svake prve srijede u mjesecu u Župi sv. Josipa u Varaždinu

Molitva sv. Josipu svake prve srijede u mjesecu u Župi sv. Josipa u VaraždinuVARAŽDIN, 5.2. 2020.
Župa sv. Josipa na varaždinskoj Banfici potiče i organizira molitvu sv. Josipu svake prve srijede u mjesecu. Pod geslom "Dođite k Josipu!" svi koji žele moliti zagovor ovog sveca za budućeg bračnog druga, za obitelj, domovinu, posao, blaženu smrt i druge nakane pozvani su u crkvu sv. Josipa na pobožnost sv. Josipu. Susreti započinju molitvom krunice sv. Josipa, nakon čega slijedi Sveta misa i klanjanje pred Presvetim Oltarskim Sakramentom, te zagovorna molitva sv. Josipu. Misu predvodi, propovijeda te predvodi klanjanje župnik vlč. Ivan Žmegač. U molitvi krunice, pjevanju, sviranju i klanjanju sudjeluju: Molitvena zajednica Sv. Josipa, mladi i vjeroučiteljice. Bit će i mogućnost i za svetu ispovijed.

Za vrijeme ljetnog računanja vremena pobožnost započinje u 18 sati, a za vrijeme zimskog računanja vremena u 16:30.

Pozvani su svi koji žele i imaju dobru volju!  DOĐITE K JOSIPU!