Bračni par Hajdinjak iz Svetog Ilije proslavio 70. obljetnicu braka

Bračni par Hajdinjak iz Svetog Ilije proslavio 70. obljetnicu brakaSVETI ILIJA, 4. 1. 2016.

Bračni par Magda i Stjepan Hajdinjak iz Svetog Ilije u ponedjeljak 4. siječnja u župnoj crkvi sv. Ilije proroka svečanom svetom misom zahvalnicom, uz nazočne članove obitelji i prijatelje, zahvalio je Bogu za svojih 70 zajedničkih godina braka.

Svetu misu, na kojoj su obnovili svoje bračne zavjete, predvodio je župnik župe Sveti Ilija preč. Izidor Ferek koji je u homiliji istaknuo kako su osobito u ovo naše vrijeme potrebni takvi pozitivni primjeri za buduće naraštaje. Oni su živi svjedoci da su ljubav i brak mogući ako se pouzdanje stavi u Boga. Iako im u životu nije bilo nimalo lako, odgojili su četvero djece te imaju 7 unuka i 11 praunuka. Sretni su i ponosni što im je Bog dao zdravlje da dožive takvu proslavu svoje ljubavi.