​Margareta i Stjepan Tivadar proslavili 50 godina braka

SVETI MARTIN NA MURI, 29. 7. 2023.
Supružnici Tivadar iz Župe sv. Martin na Muri proslavili su zlatni jubilej braka misom u subotu, 29. srpnja, u Kapelščaku, a istoga datuma prije 50 godina sklopili su i sakrament ženidbe.
„Rijetki imaju privilegij slaviti ovako veliku i lijepu obljetnicu kao vi i zato budite zahvalni na tome daru“, poručio je slavljenicima župnik vlč. Mladen Gorupić koji tu zahvalu vidi upravo u činu proslave zlatnog jubileja misom s obitelji. Poželio im je još zajedničkih godina života u zdravlju i radosti.

U znak pažnje poklonio im je za uspomenu križ jer je, kako kaže vlč. Gorupić, život radosno prihvaćanje svakodnevnog križa. Obitelji je zahvalio na lijepo organiziranoj svečanosti, a okupljeni su na kraju mise „zlatne mladence“ počastili gromoglasnim pljeskom.

Na proslavi zlatnoga pira Stjepanu Tivadaru i Margareti r. Hrženjak pridružila se brojna obitelj i rodbina. Tivadari imaju četvero djece: Borisa, Roberta, Danielu i Andreu te jedanaestero unučadi i dvoje praunučadi.

Branimir Gubić