Duhovnu obnovu prve nedjelje u srpnju u Ludbregu predvodi p. Ivan Raljušić, misionar Krvi Kristove

LUDBREG, 7. 7. 2024.
U ludbreškom euharistijskom svetištu Predragocjene Krvi Kristove ni u ljeto ne prestaju s duhovnim obnovama prve nedjelje u mjesecu te će ju u nedjelju 7. srpnja 2024. predvoditi p. Ivan Raljušić, Misionar Krvi Kristove.

Ovog puta tema će biti "Ispit savjesti u svjetlu Krvi Kristove"

Program će uobičajeno početi nagovorom u 17 sati, slijedi molitva Gospine krunice od 18 sati, potom od 18.30 sveta misa i na kraju euharistijsko klanjanje s početkom u 19.30.

Tokom čitavog programa bit će mogućnost za pristupiti sakramentu svete ispovijedi. Sav program odvija se u župnoj crkvi Presvetog Trojstva u Ludbregu.