Prijave za Biskupijsko hodočašće ministranata i vjeroučenika u Ludbreg

Prijave za Biskupijsko hodočašće ministranata i vjeroučenika u LudbregLUDBREG, 29. 8. 2024.
Biskupijsko hodočašće ministranata i vjeroučenika u euharistijsko svetište predragocjene Krvi Kristove u Ludbregu održat će se u četvrtak 29. kolovoza 2024. godine. Tema susreta „S vama“ uskalđena je s geslom  Međunarodnog susreta ministranata u Rimu "Ne boj se, ja sam s tobom“ (Iz 41, 10).

Kako bi se hodočašće moglo što bolje organizirati i provesti, predstojnik Ureda za pastoral duhovnih zvanja i ministranata preč. Ivica Cujzek poziva župnike, župne vikare, đakone, redovnike, redovnice,
vjeroučitelje i župne animatore da najkasnije do 23. kolovoza prijave broj i uzrast sudionika na telefonski broj ili e-adresu: 098 943 5192; ivica.cujzek@gmail.com.

Prijavnicu i dopis možete preuzeti ovdje.

Program hodočašća:

9:00 sati
  • dolazak na prostor zavjetne kapele, molitva i podjela u skupine
  • u slučaju kiše susret se neće odgoditi, nego će se održati u župnoj crkvi gdje je, ako vremenske prilike neće biti povoljne, predviđeno okupljanje
  • uvodnu katehezu održat će vlč. Dominik Cestar
9:30 sati
  • rad u skupinama na temu „Ne boj se, ja sam s tobom“
10:30 sati
  • priprema za svetu misu i vrijeme za svetu ispovijed
11:00 sati
  • euharistijsko slavlje predvodi vlč. Antun Štefan
12:00 sati