Imenovanja, razrješenja i premještaji u Varaždinskoj biskupiji

Imenovanja, razrješenja i premještaji u Varaždinskoj biskupijiVARAŽDIN, 10. 11. 2020.
Vlč. Ivan Herceg razrješuje se službe župnika župe sv. Martina biskupa u Svetom Martinu na Muri i imenuje se župnikom župe Presvetog Trojstva u Nedelišću te ostaje dekan Štrigovskog dekanata.

Vlč. Mladen Gorupić razrješuje se službe župnika župe sv. Luke evanđelista u Kalinovcu, upravitelja župe Uznesenja BDM u Budrovcu i dekana Đurđevačkog dekanata i imenuje se župnikom župe sv. Martina biskupa u Svetom Martinu na Muri.

Vlč. Ivica Gladoić razrješuje se službe župnika župe sv. Franje Ksaverskog u Kozarevcu i imenuje se župnikom župe sv. Luke evanđelista u Kalinovcu i upraviteljem župe Uznesenja BDM u Budrovcu.

Vlč. Nikica Posavi razrješuje se službe župnog vikara župe sv. Mihaela arkanđela u Sračincu i imenuje se župnikom župe sv. Franje Ksaverskog u Kozarevcu.