Blagoslov škole u Đurđevcu

ĐURĐEVAC, 24. 1. 2024.
U srijedu, 24. siječnja 2024. godine održan je blagoslov učenika i učiteljica Odjela za učenike s teškoćama u razvoju. Prostorije škole posjetio je gospodin župnik vlč. Tomislav Leskovar koji je lijepo pozdravio prisutne učenike, učiteljice i vjeroučiteljicu Mihaelu Andrić. Blagoslovio je prostorije škole kao i sve koji u njima uče i rade.
Za vrijeme kratkog druženja s učenicima, učenici su župniku otpjevali pjesmu „Isuse volim te“ i poklonili mu figuricu anđela u znak zahvale na dolasku u školu i blagoslovu. Nakon blagoslova, župnik Tomislav ugodno je iznenadio i razveselio učenike poklonima.
Lucija Sulimanec