Pastoralne aktivnosti na razini biskupije

Primanje sakramenata djece s teškoćama u razvoju
22.4.2024.
Primanje sakramenata djece s teškoćama u razvoju
VARAŽDIN, 20. 4. 2024. Vjeroučenici Centra za odgoj i obrazovanje "Tomislav Špoljar" primili su sakramente prve pričesti i svete potvrde
​​Korizmena duhovna obnova za osobe s invaliditetom u Župi sv. Josipa u Varaždinu
14.3.2024.
VARAŽDIN, 13. 3. 2024. U organizaciji pastorala osoba s invaliditetom i njihovih obitelji Varaždinske biskupije održana je korizmena duhovna obnova za osobe s invaliditetom i njihove obitelji u srijedu, 13. ožujka, u varaždinskoj župi sv. Josipa.
Proslava blagdana svetog Blaža s Klubom laringektomiranih
8.2.2024.
Proslava blagdana svetog Blaža s Klubom laringektomiranih
VARAŽDIN, 2. 2. 2024. Županijska liga protiv raka Čakovec, sa svojim je Klubom laringektomiranih ovogodišnji Dan svetog Blaža, zaštitnika oboljelih od raka grla, obilje ...
Na blagdan sv. Stjepana Prvomučenika misa za osobe s invaliditetom u varaždinskoj katedrali
26.12.2023.
VARAŽDIN, 26. 12. 2023. Drugog dana božićne osmine, na blagdan sv. Stjepana Prvomučenika, misu u varaždinskoj katedrali za osobe s invaliditetom predslavio je umirovljeni varaždinski biskup Josip Mrzljak.
​Duhovni susret osoba s invaliditetom i njihovih obitelji u Čakovcu
2.12.2023.
​Duhovni susret osoba s invaliditetom i njihovih obitelji u Čakovcu
ČAKOVEC, 2. 12. 2023. Povjerenstvo za pastoral osoba s invaliditetom i njihovih obitelji Varaždinske biskupije organiziralo je duhovni susret u subotu, 2. prosinca, u župnoj crkvi sv. Nikole biskupa u Čakovcu na koje je pozvalo članove svih udruga, centara i domova osoba s invaliditetom Međimurske županije, kao i njihove obitelji te sve uključene u njihov rad.
Fra Tomislav Glavnik: „Izgrađujte tijelo Crkve tako da obličje Crkve bude onakvo kako to Krist želi“
27.8.2023.
LUDBREG, 27.8.2023. Hodočasnički dan bolesnika i osoba s invaliditetom, karitativnih djelatnika, medicinskog osoblja i djelatnika Crvenog križa Ludbreg u Svetište Predragocjene Krvi Kristove.
Duhovna obnova za osobe s invaliditetom i njihove obitelji u Ludbregu
27.7.2023.
Duhovna obnova za osobe s invaliditetom i njihove obitelji u Ludbregu
LUDBREG, 27. 7. 2023. Ovdje se ljudi i ispovijedaju, prime sakrament bolesničkog pomazanja, dobe neki novi uvid kako i na koji način da pristupe molitvi.
Pregled aktivnosti 5. Duhovno-ljetnog susreta osoba s invaliditetom
10.7.2023.
Pregled aktivnosti 5. Duhovno-ljetnog susreta osoba s invaliditetom
LUDBREG, 4. - 6. 7. 2023. Održan je još jedan Duhovno-ljetni susret osoba s invaliditetom.
Primanje sakramenata djece s teškoćama u razvoju u Varaždinu
25.4.2023.
Primanje sakramenata djece s teškoćama u razvoju u Varaždinu
VARAŽDIN, 22. 4. 2023. Djeca iz COO "Tomislav Špoljar" primili sakramente svete potvrde i svete pričesti.
Hodočašće u Lurd djece s teškoćama u razvoju
19.4.2023.
Hodočašće u Lurd djece s teškoćama u razvoju
LURD, 10. - 15. 4. 2023. Djeca s teškoćama u razvoju hodočastila u Lurd.